TBF ile Shell arasında sponsorluk sözleşmesi imzalandı

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Shell arasında imzalanan anlaşmayla Shell; Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru oldu. İmza töreni; TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı, TBF Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF ve Shell yöneticileri ile basın mensuplarının katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

TBF ile Shell arasında sponsorluk sözleşmesi imzalandı
26 Eylül 2022 - 16:12
HİDAYET TÜRKOĞLU:TÜRK BASKETBOLUNUN '' HEP İLERİDE” OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

İmza töreninde konuşan TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Cumhuriyetimizin ilanından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren, dünyanın ve ülkemizin en köklü kuruluşlarından Shell, 2+1 yıllığına Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru olacak. Alanında ilkleri gerçekleştiren ve sektöre yön veren böylesine prestijli bir kurumla iş birliği yapacağımız için heyecan duyuyoruz.Sponsorluk anlaşmalarımızı, saha kenarında ya da reklam alanlarında görünmenin çok ötesinde bir sorumluluk olarak değerlendiriyoruz. Basketbolun birleştirici gücünün, bizimle omuz omuza duran iş ortaklarımız için artı değere dönüşmesi bizleri çok mutlu ediyor. Bildiğiniz gibi; geçtiğimiz hafta çok kıymetli markalarla sponsorluk anlaşmaları imzaladık. Türkiye Sigorta 3 yıllığına Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsoru oldu. Yemeksepeti, Milli Takımlarımızın ardından ligimizin de ana sponsoru olarak basketbola katkısını pekiştirdi. Türk basketbolunun geleceğine ve kulüplerimize ekonomik olarak katkı sağlamak için yeni iş birliği anlaşmalarımız önümüzdeki günlerde de sürecek. 

''BUGÜN İMZALANAN ANLAŞMAYLA GÜCÜMÜZ ARTACAK ''

Bugün imzaladığımız anlaşmayla, gücümüzün daha da artacağını biliyoruz. Neredeyse bir asırdır ülkemizde bulunan, toplumumuzun büyük bir kabulünü ve güvenini kazanmış Shell ile Türk basketbolunun “hep ileride” olması için çalışacağız. Türk basketboluna olan güvenleri ve anlaşmanın tamamlanmasındaki emekleri için Shell & Turcas CEO’su Sayın Emre Turanlı ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum. Umuyorum ki bu imza, uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olur. Anlaşmamızın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.EMRE TURANLI:LİGİN DESTEKÇİSİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ 

Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı ise yaptığı açıklamada; “Shell olarak dünyada ve Türkiye’de motor sporları başta olmak üzere hızın, rekabetin ve centilmenliğin olduğu sporun birçok alanında önemli iş birliklerine imza attık.  Bugün ise spora sunduğumuz katkıyı Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru olarak zenginleştirdik. Yeni dönemde Basketbol Süper Ligi’nin dünyanın önde gelen ligleri arasındaki konumunu güçlendirmesi ve ülkemize sunduğu değeri derinleştirmesi için yolculuğuna eşlik edeceğiz. Ülkemizin basketbol takımlarının, sporcularının ve Milli Takımlarımızın gelişiminde kritik bir rol üstlenen bu ligin destekçileri arasında yer almaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum