TBF ile Altınyıldız Classics sponsorluk anlaşması yenilendi

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türk basketbolunun resmi giyim sponsoru Altınyıldız Classics arasındaki sponsorluk anlaşması yenilendi.

TBF ile Altınyıldız Classics sponsorluk anlaşması yenilendi
07 Kasım 2022 - 12:47
Bu anlaşmayla birlikte erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, dördüncü yılında Türk basketboluna desteğini sürdürecek.

İlk yılından bu yana, ilk günkü heyecanla Türk sporuna destek veren Altınyıldız Classics, sponsorluk kapsamında milli takımlara takım elbise ve casual kombinlerden oluşan özel koleksiyonlar hazırlayacak.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu sponsorluk anlaşmasıyla ilgili olarak, “Türk basketbolunu ve milli takımlarımızı son dört yıldır destekleyen Altınyıldız Classics ile iş birliğimizi devam ettireceğimiz için sevinçliyiz. Türk basketbolunun günden güne artan değerinin ve farkındalığının, yeni sponsorlarımız için bir cazibe kaynağı olmasının yanında mevcut iş ortaklarımız için de uzun soluklu anlaşmalara dönüşmesi bizleri mutlu ediyor. Altınyıldız Classics’in basketbolumuza değer katmak için çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olmasını çok önemsiyor ve yeni dönem için büyük heyecan duyuyoruz. Sponsorluk anlaşmamızın Türk basketboluna ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Türkiye Basketbol Federasyonu’na verdikleri destek ile ilgili konuşan Altınyıldız Classics CEO'su Enis Habif, “Altınyıldız Classics olarak Avrupa’da ve dünyada pek çok başarıya imza atan Türk basketbolunu dört yıldır destekliyor olmanın gururunu yaşıyoruz. İlk günkü heyecanımızla devam ettirdiğimiz sponsorluğumuzla takımlarımızın uluslararası arenadaki mücadelelerinde yanlarında olmaktan ve onları desteklemekten ayrı bir mutluluk duyuyoruz. Biz her zaman gençlerin spora katılımının teşvik edilmesini, sporun ve sporcunun desteklenmesini çok önemsiyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum