2. Uluslararası Basketbol Yöneticilik Semineri'nde ilk gün sona erdi

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetici Eğitim Programı kapsamında düzenlenen 2. Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri’nin ilk günü tamamlandı.

2. Uluslararası Basketbol Yöneticilik Semineri'nde ilk gün sona erdi
03 Eylül 2022 - 16:37
İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda Mustafa Özben moderatörlüğünde gerçekleştirilen semineri Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF yöneticileri ve 436 katılımcı takip etti. 


Seminerin ilk gününde Egemen Önen (Basketbol ve Spor Danışmanlığı Bölümü Global Direktörü, KIN Partners (LONDRA) Sporun Kitleler Üzerindeki Sosyal Etkisi, Ayberk Açık (Emlak Konut Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi) Kadın Basketbolunda Emlak Konut Örneği, Dr. İzzet Memi (Eğitmen, Konuşmacı ve Yazar) Jenerasyonlar Arası Farklar ve Brett Burman (London Lions Genel Menajeri) Yönertimsel Açıcan NBA – Avrupa Karşılaştırması konularını ele aldı.


2. Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri’nin ikinci gününde Geoff Wilson (Sport Stratejisti ve Spor Pazarlama Uzmanı) Stratejik Planlama ve Spor Pazarlaması, Dr. İzzet Memi (Eğitmen, Konuşmacı ve Yazar) İş Hayatında Liderlik ve İbrahim Erkan (Euroleague Spor Direktörü) Etkinlik Yönetimi konularını ele alacaklar.


YORUMLAR

  • 0 Yorum