Ribaund Dergi

Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 90.787
DOLAR 5,8959
EURO 6,6111
ALTIN 254,42
maltepe escort antalya Escort ataşehir Escort konya escort porno video manavgat escort

Ribaund Özel | Duayenlerden Euroleague tahminleri

kategorisinde, 15 Nis 2019 - 20:36 tarihinde yayınlandı
Ribaund Özel | Duayenlerden Euroleague tahminleri

Kıran kırana geçen normal sezonun ardından Euroleague’de play-off heyecanı geldi çattı. Vitoria-Gasteiz’de düzenlenecek olan Final Four’a yükselecek olan takımlar, play-off maçlarının ardından belli olacak. Ribaund olarak uzman yorumculardan tahminler aldık.

Eşleşmeler

Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas

CSKA Moskova – Baskonia

Real Madrid – Panathinaikos

Anadolu Efes – Barcelona

TAHMİNLER 

Aydın Örs (Eski Milli Takım, Fenerbahçe ve Efes Pilsen Erkek Basketbol Antrenörü)

Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas: 3-0

Anadolu Efes – Barcelona: 3-1

CSKA-Baskonia: 3-0

Real Madrid – Panathinaikos: 3-1

Cem Akdağ (Eski Beşiktaş, Karşıayaka, Gaziantep ve Eskişehir Erkek Basketbol; Brisa, Milli Takım, Galatasaray Bayan Basketbol Antrenörü)

Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas: 3-1
Anadolu Efes – Barcelona: 3-1
Real Madrid – Panathinaikos: 3-1
CSKA Moskova – Baskonia: 3-0

Murat Özyer ( Eski Ülkerspor ve Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol Antrenörü) 

Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas: 3-1
Anadolu Efes – Barcelona: 3-2
Real Madrid – Panathinaikos: 3-2 (Llull oynarsa)
CSKA Moskova – Baskonia: 3-1

Şemsettin Baş (Eski Bursaspor Erkek Basketbol Antrenörü) 

Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas: 3-0
Anadolu Efes – Barcelona: 3-2
Real Madrid – Panathinaikos: 2-3
CSKA Moskova – Baskonia: 3-2

Burak Bıyıktay (Eski Beşiktaş ve Türk Telekom Erkek Basketbol Antrenörü) 

Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas: 3-0
Anadolu Efes – Barcelona: 3-2 ya da 2-3
Real Madrid – Panathinaikos: 3-2 ya da 2-3
CSKA Moskova – Baskonia: 3-1

Hakan Yavuz (İBB Erkek Basketbol Takımı Antrenörü) 

Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas: 3-1
Anadolu Efes – Barcelona: 3-2
Real Madrid – Panathinaikos: 3-1
CSKA Moskova – Baskonia: 3-0

Maç Takvimi

1. Maçlar

Salı:

20.00 CSKA Moskova (Rusya) – Baskonia (İspanya)

20.45 Fenerbahçe Beko – Zalgiris (Litvanya)

17 Nisan Çarşamba: 

20.00 Anadolu Efes – Barcelona Lassa (İspanya)

22.15 Real Madrid (İspanya) – Panathinaikos (Yunanistan)

2. Maçlar 

18 Nisan Perşembe:

20.00 CSKA Moskova (Rusya) – Baskonia (İspanya)

20.45 Fenerbahçe Beko – Zalgiris (Litvanya)

19 Nisan Cuma:

20.15 Anadolu Efes – Barcelona Lassa (İspanya)

22.15 Real Madrid (İspanya) – Panathinaikos (Yunanistan)

3. Maçlar 

23 Nisan Salı:

20.00 Zalgiris (Litvanya) – Fenerbahçe Beko

21.00 Panathinaikos (Yunanistan) – Real Madrid (İspanya)

24 Nisan Çarşamba: 

21.30 Baskonia (İspanya) – CSKA Moskova (Rusya)

22.00 Barcelona Lassa (İspanya) – Anadolu Efes

4. Maçlar (Gerekirse) 

25 Nisan Perşembe:

20.00 Zalgiris (Litvanya) – Fenerbahçe Beko

21.00 Panathinaikos (Yunanistan) – Real Madrid (İspanya)

26 Nisan Cuma:

21.30 Baskonia (İspanya) – CSKA Moskova (Rusya)

22.00 Barcelona Lassa (İspanya) – Anadolu Efes

5. Maçlar (Gerekirse) 

30 Nisan Salı: 

20.45 Fenerbahçe Beko – Zalgiris (Litvanya)

22.00 Real Madrid (İspanya) – Panathinaikos (Yunanistan)

1 Mayıs Çarşamba:

20.00 CSKA Moskova (Rusya) – Baskonia (İspanya)

20.30 Anadolu Efes – Barcelona Lassa (İspanya)

 

Levent Leventçi & Kuzey Kılıç

Tüm Yazıları
Avatar
maltepe escort
kartal escort alanya Escort ataşehir Escort konya escort porno video manavgat escort

watch movies online maltepe escort alanya escort porno izle konya escort atasehir escort gomovies bursa escort görükle escort bursa escort görükle escort bursa escort görükle escort bursa escort görükle escort bursa escort görükle escort bursa escort görükle escort
paykasa satın al