maltepe escort alanya escort

Ribaund Dergi

Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 98.415
DOLAR 5,7922
EURO 6,4721
ALTIN 277,61

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde temsilcilerimizin grupları belli oldu

, , kategorisinde, 04 Tem 2019 - 18:02 tarihinde yayınlandı
FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde temsilcilerimizin grupları belli oldu

Ülkemizden Bandırma İhtisas BK, Beşiktaş Sompo Japan, Gaziantep Basketbol ve Türk Telekom’un mücadele FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde grup kuraları çekildi. Toplamda 4 grup var bir grup 8 takımdan oluşuyor. Gruplarında ilk 4’e giren takımlar, üst tura yükselecekler.

 

A Grubu

TÜRK TELEKOM
Dinamo Sassari (İtalya)
Manresa (İspanya)
Strasbourg (Fransa)
Oostende (Belçika)
Unet Holon (İsrail)
Karhu/Tsmoki-Minsk vs. Torun
Keravnos/Bakken Bears vs. Lietkabelis

B Grubu

BANDIRMA İHTİSAS BK
Rasta Vechta (Almanya)
Pau Orthez (Fransa)
Wloclawek (Polonya)
AEK Atina (Yunanistan)
Hapoel Jerusalem (İsrail)
Sortertalje/Balkan Botevgrad vs. Antwerp
Kapfenberg/Kyiv Basket vs. San Pablo Burgos

C Grubu

GAZİANTEP
Brose Bamberg (Almanya)
Tenerife (İspanya)
CEZ Nymburk (Çekya)
VEF Riga (Letonya)
Peristeri (Yunanistan)
Prishtina/Legia Warsawa vs. Nizhny Novgorod
Benfica/Groningen vs. Mornar

D GRUBU

BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
Zaragoza (İspanya)
PAOK (Yunanistan)
Neptunas (Litvanya)
Brindisi (İtalya)
JDA Dijon (Fransa)
Szombathely/Oradea vs. Ventspils
Inter Bratislava/Fribourg Olympic vs. Bonn

Tüm Yazıları
Avatar
maltepe escort alanya escort porno izle
maltepe escort

Bonusal

mobil ödeme bahis

mobil ödeme bahis

iddaa siteleri

bonus veren siteler

bedava bonus

deneme bonusu

neropay

casino siteleri

bedava bahis

deneme bonusu veren siteler

bedava bonus veren bahis siteleri

istanbul escort